Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • elizaeliza

  ELIZA

  Garderoba ELIZA jest dedykacją dla wszystkich, szukających funkcjonalnych i wysoce estetycznych rozwiązań do swojego domu. Co więcej to minimalistyczny styl odnajdujący się we wnętrzach nowoczesnych. Z pewnością mebel charakteryzuje się wytrzymałością, doskonałym wykonaniem oraz zestawieniem kolorystycznym DĄB SONOMA. Funkcjonalna garderoba z łatwością przechowa niezbędne rzeczy, zapewniając ład w pomieszczeniu.

 • geminigemini

  GEMINI

  Garderoba GEMINI pozwala stworzyć  funkcjonalny przedpokój do własnego wnętrza. Z dostępnych w zestawie dwóch komód (małej i dużej), szafki na buty, szafy, lustra (małego i dużego) i wieszaka można stworzyć odpowiadający potrzebom zestaw. Szafa posiada opcję  montażu 5 półek. Gemini dostępne jest w wybarwieniu  dąb sonoma lub dąb sonoma z frontami biały połysk (wybrane elementy). Dodatkowym uzupełnieniem kolekcji jest siedzisko z tkaniny Boss w kolorze popielatym.

 • izaiza

  IZA

  IZA – praktyczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Garderoba dla fanów lekkich nowoczesnych form.

 • maja

  MAJA

  Uniwersalne rozwiązanie do  niewielkich wnętrz. Poszczególne bryły garderoby można przestawiać dowolnie według własnego uznania na prawą lub lewą stronę.