Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

 • amaroamaro

  AMARO

  Amaro to kompozycja bogatego frezu najwyższej jakości. Frezowanie oparte o program Pescara, z dodatkowym cięciem nadaje szlachetności kuchni na czasie. Dostępne w macie .

 • avellinoavellino

  AVELLINO

  Program AVELLINO to fronty o niespotykanej charakterystyce struktury głębokiego matu, oraz nowoczesnych kolorów będących w obecnie obowiązującym trendzie. Aksamitne w dotyku – zmysły rejestrują ciepły, niezwykle przyjemny w odbiorze materiał, jakby miękkie jedwabne sukno, które zdaje się otaczać odbiorcę luksusowym pięknem. Uwodzący efekt głębokiego matu – urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom frontów AVELLINO niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Fronty z kolekcji kuchennej AVELLINO charakteryzują się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomiernie rozproszone. Anti-fingerprint – w celu poprawy estetyki i zapewnieniu łatwości utrzymania produktu w czystości, kolekcja frontów AVELLINO charakteryzuje się technologią, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.

 • baribari

  BARI

  Kolekcja lakierowanych frontów BARI posiada frez jak w przypadku kuchni Quantum ze standardowej kolekcji EXTOM. Zwiększony standard dzięki użyciu 6 warstw lakieru, ponadczasowa stylistyka.

 • bonnbonn

  BONN

  Program BONN to fronty o niespotykanej charakterystyce struktury głębokiego matu, oraz nowoczesnych kolorów będących w obecnie obowiązującym trendzie. Aksamitne w dotyku – zmysły rejestrują ciepły, niezwykle przyjemny w odbiorze materiał, jakby miękkie jedwabne sukno, które zdaje się otaczać odbiorcę luksusowym pięknem. Uwodzący efekt głębokiego matu – urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom frontów BONN niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Fronty z kolekcji kuchennej BONN charakteryzuja się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomiernie rozproszone. Anti-fingerprint – w celu poprawy estetyki i zapewnieniu łatwości utrzymania produktu w czystości, kolekcja frontów BONN charakteryzuje się technologią, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.

 • brerrabrerra

  BRERRA

  Program BRERRA lakierowane fronty w połysku lub macie to nowoczesność i prostota w najlepszym wydaniu. Zabudowa kuchenna BRERRA z wysokim połyskiem doskonale prezentuje się w bieli jak i w kolorze. Paleta kolorów Firmy ICA oraz RAL zadowoli najbardziej wymagającego Klienta .

 • vianocarrini

  CARRINI

  Program CARRINI to propozycja kuchni z frontami akrylowymi połyskowymi. Fronty akrylowe są bardzo sztywne, i odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo są produktem ekologicznym, zawierającym jony srebra które wykazują działania antybakteryjne. Fronty akrylowe posiadają głębię połysku czyli dają tak zwany efekt szkła. Program CARRINI to kuchnia niezwykle efektywna, podkreślająca styl i charakter wnętrza. Dodatkowo możemy podkreślić i nadać indywidualny look swojej kuchni wybierając uchwyty opcjonalne z naszej oferty.

 • diamantediamante

  DIAMANTE

  Program DIAMANTE to niespotykane dotychczas połączenie klasyki z nowoczesnością. Matowe fronty z delikatnym frezem stanowią nie tylko piękne, ale i modne rozwiązanie. Różnorodność szafek do wyboru w programie DIAMANTE daje szerokie możliwości aranżacji i zagospodarowania wnętrza Twojej kuchni. Dodatkowym uzupełnieniem klasycznego stylu kuchni DIAMANTE będzie zastosowanie ozdobnej korony górnej. Duży wybór witryn szklanych w różnych wysokościach dopełnia funkcjonalność i ponadczasowość kolekcji DIAMANTE.

 • emporiumemporium

  EMPORIUM

  Program EMPORIUM to odpowiedź na zapotrzebowanie dla Klientów szukających klasyki która nie jest nudna. Nieodłącznym elementem kuchni EMPORIUM jest bardzo wiele przeszkleń które podkreślają charakter Twojej kuchni. Solidne fronty oraz olbrzymi wybór szafek tworzy efekt masywności i zwartości zagospodarowanej przestrzeni.

 • essenessen

  ESSEN

  Program ESSEN to propozycja kuchni z frontami akrylowymi. Fronty akrylowymi są bardzo sztywne, i odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo są produktem ekologicznym, zawierającym jony srebra które wykazują działania antybakteryjne. Fronty akrylowymi posiadają głębię połysku czyli dają tak zwany efekt szkła. Program ESSEN to kuchnia niezwykle efektywna, podkreślająca styl i charakter wnętrza. Dodatkowo możemy podkreślić i nadać indywidualny look swojej kuchni wybierając uchwyty opcjonalne z naszej oferty.

 • fiuggi

  FIUGGI

  Najnowszy i bardzo rozbudowany program FIUGGI to propozycja dla Klientów którzy cenią sobie indywidualne podejście do życia oraz wnętrz. Kolorystyka frontów FIUGGI spełni oczekiwanie każdego z Klientów – tego którzy cenią sobie ciepło naturalnych dekorów drewna. Fronty wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na wilgoć i zarysowania.

 • florenceflorence

  FLORENCE

  Program FLORENCE to najnowsza propozycja nowoczesnego zagospodarowania przestrzeni w Twojej kuchni. Program FLORENCE wyróżnia się dodatkowo malowanymi frontami bezuchwytowymi. Dodatkowym atutem programu FLORENCE jest niezliczona ilość wybarwień z katalogu Firmy ICA oraz kolorystyki RAL. Program dostępny jest zarówno w lakierach połyskowych jak i w lakierach matowych.

 • forliforli

  FORLI

  Program FORLI to kuchnia o jakiej marzą wszyscy Klienci ceniący sobie połączenie klasyki z nowoczesnością. Subtelne podwójne ramki oraz szprosy w przeszklonych szafkach zostały ocieplone drewnianym blatem i skontrastowane z czarną gałką.