Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 • amaroamaro

  AMARO

  Amaro to kompozycja bogatego frezu najwyższej jakości. Frezowanie oparte o program Pescara, z dodatkowym cięciem nadaje szlachetności kuchni na czasie. Dostępne w macie .

 • baribari

  BARI

  Kolekcja lakierowanych frontów BARI posiada frez jak w przypadku kuchni Quantum ze standardowej kolekcji EXTOM. Zwiększony standard dzięki użyciu 6 warstw lakieru, ponadczasowa stylistyka.

 • brerrabrerra

  BRERRA

  Program BRERRA lakierowane fronty w połysku lub macie to nowoczesność i prostota w najlepszym wydaniu. Zabudowa kuchenna BRERRA z wysokim połyskiem doskonale prezentuje się w bieli jak i w kolorze. Paleta kolorów Firmy ICA oraz RAL zadowoli najbardziej wymagającego Klienta .

 • diamantediamante

  DIAMANTE

  Program DIAMANTE to niespotykane dotychczas połączenie klasyki z nowoczesnością. Matowe fronty z delikatnym frezem stanowią nie tylko piękne, ale i modne rozwiązanie. Różnorodność szafek do wyboru w programie DIAMANTE daje szerokie możliwości aranżacji i zagospodarowania wnętrza Twojej kuchni. Dodatkowym uzupełnieniem klasycznego stylu kuchni DIAMANTE będzie zastosowanie ozdobnej korony górnej. Duży wybór witryn szklanych w różnych wysokościach dopełnia funkcjonalność i ponadczasowość kolekcji DIAMANTE.

 • florenceflorence

  FLORENCE

  Program FLORENCE to najnowsza propozycja nowoczesnego zagospodarowania przestrzeni w Twojej kuchni. Program FLORENCE wyróżnia się dodatkowo malowanymi frontami bezuchwytowymi. Dodatkowym atutem programu FLORENCE jest niezliczona ilość wybarwień z katalogu Firmy ICA oraz kolorystyki RAL. Program dostępny jest zarówno w lakierach połyskowych jak i w lakierach matowych.

 • forliforli

  FORLI

  Program FORLI to kuchnia o jakiej marzą wszyscy Klienci ceniący sobie połączenie klasyki z nowoczesnością. Subtelne podwójne ramki oraz szprosy w przeszklonych szafkach zostały ocieplone drewnianym blatem i skontrastowane z czarną gałką.

 • livornolivorno

  LIVORNO

  Program LIVORNO jest skierowany do Klientów ceniących sobie skandynawski styl. Delikatne frezowanie frontów sprawia że kuchnia tworzy minimalistyczny klimat. Prostota i minimalizm, naturalność i lekkość oto wyznaczniki stylu skandynawskiego. Styl skandynawski wybierają przeważnie młodzi zapracowani ludzie, żyjący szybko i intensywnie.

 • napolinapoli

  NAPOLI

  Program NAPOLI to kolejna nowość z lakierów EXTOM-u. Frezowanie nieco delikatniejsze niż w programie FLORENCE wpuszczone w krawędź frontu doda lekkości każdej nowoczesnej kuchni. Dostępne zarówno w odcieniach matowych jak i połyskujących. Ponad 300 kolorów pa lety ICA lub RAL.

 • pescarapescara

  PESCARA

  Program PESCARA to połączenie klasyki z nowoczesnością. Bardzo duży wybór szafek oraz witryn szklanych dopełnia funkcjonalność tego programu. Prezentujemy tu zarówno szafki wiszące standardowe, jak też szafki o wysokości 96 cm. Kolorystykę można wybrać z katalogu Firmy ICA oraz RAL w macie.

 • pratoprato

  PRATO

  Program PRATO to klasyka nawiększej próby. Głębokie frezowanie frontów, przeszklone szafki, klasyczne uchwyty – wszystko to powoduje że kuchnia staje się miejscem wyjatkowym. Klasyczna kuchnia PRATO to doskonały wybór, który sprawdzi się w domach i mieszkaniach, gdzie zależy nam na pewnej uniwersalności oraz wygodzie użytkowania.

 • riminirimini

  RIMINI

  Program RIMINI to kolejna pozycja na liście nowości wśród lakierowanych kolekcji kuchennych EXTOM. Klasyczny, głęboki frez w połączeniu z oryginalnymi uchwytami pozwala uzyskać wymarzony efekt kuchni podążającej za trendami. Oferujemy fronty matowe z katalogu ICA o raz RAL.

 • tivoli

  TIVOLI

  Program TIVOLI to odrobina klimatu skandynawii w Twojej kuchni. Niepowtarzalny urok witryn oraz olbrzymi wybór szafek pozwala na urządzenie każdego wnętrza. Kuchnia TIVOLI jest przytulna, jasna, sielska, naturalna. Kuchnia urządzona w tym stylu jest szczególnie efektowna. Jak zawsze w przypadku frontów lakierowanych oferujemy fronty matowe z katalogu ICA o raz RA L.