Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • emporiumemporium

  EMPORIUM

  Program EMPORIUM to odpowiedź na zapotrzebowanie dla Klientów szukających klasyki która nie jest nudna. Nieodłącznym elementem kuchni EMPORIUM jest bardzo wiele przeszkleń które podkreślają charakter Twojej kuchni. Solidne fronty oraz olbrzymi wybór szafek tworzy efekt masywności i zwartości zagospodarowanej przestrzeni.

 • optimumoptimum cashmere

  OPTIMUM

  Program Optimum to oferta dla Klientów ceniących sobie ponadczasowość w kuchni. Delikatny frez ramki sprawia iż Twoja kuchnia nigdy się nie zestarzeje i zawsze będzie wyglądała modnie, elegancko, oraz funkcjonalnie. Funkcjonalne szuflady z wkładami dopasowanymi do ich rodzaju, oraz pojemne szafki w olbrzymiej gamie szerokości i wysokości pozwolą na stworzenie kuchni praktycznej, dopasowanej do Twoich potrzeb. W opcji można wybrać uchwyty które sprawią iż Twoja kuchnia nabierze nowoczesnego lub klasycznego charakteru.

 • platiniumplatinium

  PLATINIUM

  Program PLATINIUM to nowoczesność w najlepszym wydaniu. Front z płyty MDF oklejony folią PVC w wysokim połysku. Olbrzymi wybór kolorystyki frontów tego programu zadowoli najbardziej wymagającego Klienta. To program dla ludzi otwartych, i nie bojących się wyzwań.

 • quantumquantum

  QUANTUM

  Program QUANTUM jest uniwersalny i może wypełniać wnętrza zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Front z płyty MDF są oklejone folią PVC w strukturze matowej najwyższej jakości. Delikatny frez frontu sprawia że Twoja kuchnia staje się miejscem wyjątkowym.

 • signumkuchnia signum cashmere

  SIGNUM

  Program SIGNUM to nasza najnowsza propozycja dla Klientów ceniących sobie ponadczasowość w kuchni. Delikatne ramki, lecz proste w formie sprawiają iż kolekcja SIGNUM sprawdzi się w kuchniach zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych. Fronty pokryte są folią PVC w strukturze super matu, tak bardzo trendy w dzisiejszych czasach. Trwałość oraz wytrzymałość zapewnia twarda i solidna płyta MDF z której wykonane są fronty z programu SIGNUM.