Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • korpus czarny

  Korpus CZARNY

  Korpusy w kolorze CZARNYM są wykonane z najlepszej jakościowo płyty wiórowej melaminowej odpornej na ścieranie i zadrapania oraz wilgoć. Płyta w tym modelu jest grubości 18 mm. Posiadamy ponad 70 rodzajów korpusów, szafki dolne, szafki dolne wysokie, szafki z szufladami oraz 3 rodzaje wysokości szafek wiszących. Każdy korpus ma w zestawie zestaw okuć, instrukcję montażu. Szczegóły oferty dostępne w katalogu który jest do pobrania na naszej stronie w zakładce „materiały do pobrania”.

 • korpus dĄb artisan

  Korpus DĄB ARTISAN

  Korpusy w kolorze DĄB ARTISAN są wykonane z najlepszej jakościowo płyty wiórowej melaminowe odpornej na ścieranie i zadrapania oraz wilgoć. Płyta w tym modelu jest grubości 18 mm. Posiadamy ponad 70 rodzajów korpusów, szafki dolne, szafki dolne wysokie, szafki z szufladami oraz 3 rodzaje wysokości szafek wiszących. Każdy korpus ma w zestawie zestaw okuć, instrukcję montażu. Szczegóły oferty dostępne w katalogu który jest do pobrania na naszej stronie w zakładce „materiały do pobrania”.

 • korpus grey

  Korpus GREY

  Korpusy w kolorze GREY są wykonane z najlepszej jakościowo płyty wiórowej melaminowe odpornej na ścieranie i zadrapania oraz wilgoć. Płyta w tym modelu jest grubości 18 mm. Posiadamy ponad 70 rodzajów korpusów, szafki dolne, szafki dolne wysokie, szafki z szufladami oraz 3 rodzaje wysokości szafek wiszących. Każdy korpus ma w zestawie zestaw okuć, instrukcję montażu. Szczegóły oferty dostępne w katalogu który jest do pobrania na naszej stronie w zakładce „materiały do pobrania”.

 • korpus lava

  Korpus LAVA

  Korpusy w kolorze LAVA są wykonane z najlepszej jakościowo płyty wiórowej melaminowe odpornej na ścieranie i zadrapania oraz wilgoć. Płyta w tym modelu jest grubości 18 mm. Posiadamy ponad 70 rodzajów korpusów, szafki dolne, szafki dolne wysokie, szafki z szufladami oraz 3 rodzaje wysokości szafek wiszących. Każdy korpus ma w zestawie zestaw okuć, instrukcję montażu. Szczegóły oferty dostępne w katalogu który jest do pobrania na naszej stronie w zakładce „materiały do pobrania”.

 • korpus white

  Korpus WHITE

  Korpusy w kolorze WHITE są wykonane z najlepszej jakościowo płyty wiórowej melaminowe odpornej na ścieranie i zadrapania oraz wilgoć. Płyta w tym modelu jest grubości 18 mm. Posiadamy ponad 70 rodzajów korpusów, szafki dolne, szafki dolne wysokie, szafki z szufladami oraz 3 rodzaje wysokości szafek wiszących. Każdy korpus ma w zestawie zestaw okuć, instrukcję montażu. Szczegóły oferty dostępne w katalogu który jest do pobrania na naszej stronie w zakładce „materiały do pobrania”.

Sprawdź katalog

Nasze korpusy mebli kuchennych występują w 4 kolorach: dąb artisan, grey, lava i white. Są one wykonane z płyty o grubości 18 mm, co zapewnia jeden z najwyższych standardów jakości korpusów na rynku. Korpusy są wiercone na mimośrody, dzięki czemu elementy widoczne z boku nie posiadają dodatkowych zbędnych otworów, co wpływa pozytywnie na ich estetykę. Warto także wspomnieć o tym, że półki w naszych korpusach są pozycjonowane, co jest szczególnie przyjazne dla użytkowania przez dzieci.