Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • fiuggi

  FIUGGI

  Najnowszy i bardzo rozbudowany program FIUGGI to propozycja dla Klientów którzy cenią sobie indywidualne podejście do życia oraz wnętrz. Kolorystyka frontów FIUGGI spełni oczekiwanie każdego z Klientów – tego którzy cenią sobie ciepło naturalnych dekorów drewna. Fronty wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na wilgoć i zarysowania.

 • forstforst

  FORST

  Program FORST to naturalne ciepło dekorów drewnianych w Twojej kuchni. Głęboka struktura powierzchni frontów sprawia wrażenie naturalnego drewna – przez co Twoja kuchnia staje się miejscem wyjątkowym. Kolekcja FORST została starannie wyselekcjonowana właśnie z dekorów drewnopodobnych. Dekory te zostały wybrane mając na uwadze potrzeby Klientów ceniących sobie wartościekologiczne oraz bliski kontakt z naturą.

 • malmomalmo

  MALMO

  Program MALMO to sposób na kuchnię naturalną ciepłą i przytulną. Kuchnie w dekorze drewnopodobnym to idealny wybór zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Płyta w kolorze PEMBROKE oraz ARES to produkt najwyższej klasy produkowany we Włoszech, według najnowocześniejszych technologii. Rysunek drewna na frontach PEMBROKE w 100% oddaje naturalność koloru oraz słoi drewna. Front ARES podkreśla nowoczesność w Twojej kuchni. Idealnie pasuje do zdecydowanego koloru ARES. W opcji mogą Państwo wybrać uchwyty z naszej oferty, podkreślające klasyczną lub nowoczesną formę Waszej kuchni.

 • auto draftsilver

  SILVER

  Najnowszy i bardzo rozbudowany program SILVER to propozycja dla Klientów którzy cenią sobie indywidualne podejście do życia oraz wnętrz. Kolorystyka frontów SILVER spełni oczekiwanie każdego z Klientow – tego który lubi ciepłe, pastelowe kolory – jak również Klientów którzy cenią sobie ciepło naturalnych dekorów drewna. Fronty wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na wilgoć i zarysowania.

 • trevisotreviso

  TREVISO

  Program TREVISO to sposób na kuchnię naturalną ciepłą i przytulną. Kuchnie w dekorze drewnopodobnym to idealny wybór zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Płyta w kolorze PEMBROKE oraz HALIFAX to produkt najwyższej klasy produkowany we Włoszech, według najnowocześniejszych technologii. Rysunek drewna na frontach w 100% oddaje naturalność koloru oraz słoi drewna.

 • auto draftviano

  VIANO

  Najnowszy i bardzo rozbudowany program VIANO to propozycja dla Klientów którzy cenią sobie indywidualne podejście do życia oraz wnętrz. Kolorystyka frontów VIANO spełni oczekiwanie każdego z Klientów – tego którzy cenią sobie ciepło naturalnych dekorów drewna. Fronty wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na wilgoć i zarysowania.