Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • avellinoavellino

  AVELLINO

  Program AVELLINO to fronty o niespotykanej charakterystyce struktury głębokiego matu, oraz nowoczesnych kolorów będących w obecnie obowiązującym trendzie. Aksamitne w dotyku – zmysły rejestrują ciepły, niezwykle przyjemny w odbiorze materiał, jakby miękkie jedwabne sukno, które zdaje się otaczać odbiorcę luksusowym pięknem. Uwodzący efekt głębokiego matu – urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom frontów AVELLINO niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Fronty z kolekcji kuchennej AVELLINO charakteryzują się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomiernie rozproszone. Anti-fingerprint – w celu poprawy estetyki i zapewnieniu łatwości utrzymania produktu w czystości, kolekcja frontów AVELLINO charakteryzuje się technologią, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.

 • vianocarrini

  CARRINI

  Program CARRINI to propozycja kuchni z frontami akrylowymi połyskowymi. Fronty akrylowe są bardzo sztywne, i odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo są produktem ekologicznym, zawierającym jony srebra które wykazują działania antybakteryjne. Fronty akrylowe posiadają głębię połysku czyli dają tak zwany efekt szkła. Program CARRINI to kuchnia niezwykle efektywna, podkreślająca styl i charakter wnętrza. Dodatkowo możemy podkreślić i nadać indywidualny look swojej kuchni wybierając uchwyty opcjonalne z naszej oferty.

 • fiuggiwoocommerce-placeholder

  FIUGGI

 • florenceflorence

  FLORENCE

  Program FLORENCE to najnowsza propozycja nowoczesnego zagospodarowania przestrzeni w Twojej kuchni. Program FLORENCE wyróżnia się dodatkowo malowanymi frontami bezuchwytowymi. Dodatkowym atutem programu FLORENCE jest niezliczona ilość wybarwień z katalogu Firmy ICA oraz kolorystyki RAL. Program dostępny jest zarówno w lakierach połyskowych jak i w lakierach matowych.

 • napolinapoli

  NAPOLI

  Program NAPOLI to kolejna nowość z lakierów EXTOM-u. Frezowanie nieco delikatniejsze niż w programie FLORENCE wpuszczone w krawędź frontu doda lekkości każdej nowoczesnej kuchni. Dostępne zarówno w odcieniach matowych jak i połyskujących. Ponad 300 kolorów pa lety ICA lub RAL.

 • trevisotreviso

  TREVISO

 • veldenvelden

  VELDEN

  Program VELDEN to fronty o niespotykanej charakterystyce struktury głębokiego matu, oraz nowoczesnych kolorów będących w obecnie obowiązującym trendzie. Aksamitne w dotyku – zmysły rejestrują ciepły, niezwykle przyjemny w odbiorze materiał, jakby miękkie jedwabne sukno, które zdaje się otaczać odbiorcę luksusowym pięknem. Uwodzący efekt głębokiego matu – urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom frontów VELDEN niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Fronty z kolekcji kuchennej VELDEN charakteryzują się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomiernie rozproszone. Anti-fingerprint – w celu poprawy estetyki i zapewnieniu łatwości utrzymania produktu w czystości, kolekcja frontów VELDEN charakteryzuje się technologią, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.

 • auto draftviano

  VIANO