Extom Meble
Tradycja rzemiosła, nowoczesny design

Extom to wybór bez konkurencji!


Odkryj dlaczego zainteresować się meblami firmy EXTOM.
To proste…

1. JAKOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wszystkie nasze meble tworzone są z zachowaniem wszelkich norm technicznych. Wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej. Jest ona odporna na warunki (temperatura i wilgotność) i uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne technologie użyte w procesie produkcji gwarantują bardzo dużą dokładność, a stosowane normy kontroli wykluczają sprzedaż mebli z widocznymi i ukrytymi wadami. Stosowane akcesoria pochodzą od renomowanych firm, które również uznają zasady jakości i odpowiedzialności.

2. ZAWSZE ATRAKCYJNA CENA

Czy coś może być dobre i tanie? Dobre jest zawsze kwestią jakości i designu, a tanie jest zawsze kwestią zasobności portfela klienta. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas produkty są przystępne cenowo. Potwierdzają to nasi odbiorcy i klienci decydujący się zakupić nasze meble. Wysoka jakość w przystępnej cenie. Proste!

3. FUNKCJONALNIE I WYGODNIE

Projektując nasze meble zawsze staramy wcielić się w użytkownika produktu. Jeśli przeszkadza to nam samym – innym z pewnością też będzie. Kontrola wykonania, designu i pomysłu eliminuje rozwiązania niepraktyczne. W naszych meblach spotkają zatem Państwo rozwiązania sprawdzone, jak i nowoczesne – zawsze jednak wygodne i funkcjonalne.

4. DESIGN, WYGLĄD I POMYSŁ

Czy można przełamać stereotypy i namówić klienta do nowych rozwiązań. Uważamy, że tak. Śledzimy światowe trendy w doborze wzorów i kolorystyki. Słuchamy naszych odbiorców i klientów. Nie ma przypadków. Wszystko jest dokładnie przemyślane i opiniowane. Tworzenie mebli po prostu ładnych, bardzo nam się podoba.

5. DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i nasze pomysły to główny powód naszego sukcesu. Nie pozostawiliśmy nic przypadkowi. Prawie 20 lat produkujemy meble wysokiej jakości. Wiedza, nauka, pomysły – ciągłe wymaganie od siebie więcej.

6. ODPOWIEDZIALNA I KREATYWNA KADRA

Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. To oni swoim ciągłym zaangażowaniem i kreatywnością motywują nas do zmian i rozwoju. Cieszymy się z każdego sukcesu, razem odpowiadamy za niepowodzenia. Takie podejście doceniają nasi kontrahenci i odbiorcy.

7. ŚRODOWISKO – TU ŻYJEMY

Nasza firma podczas produkcji mebli wykorzystuje również rozwiązania ekologiczne. Tego oczekujemy także od naszych dostawców materiałów i akcesoriów. Chcąc żyć w zgodzie z naturą, należy szanować ją na co dzień. Kontrola technologii, używane środki, dbałość o utylizację odpadów produkcyjnych = dbanie o siebie, nas i środowisko.

Sprawdź katalogi z kompleksową ofertą