Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • avellinoavellino

  AVELLINO

  Program AVELLINO to fronty o niespotykanej charakterystyce struktury głębokiego matu, oraz nowoczesnych kolorów będących w obecnie obowiązującym trendzie. Aksamitne w dotyku – zmysły rejestrują ciepły, niezwykle przyjemny w odbiorze materiał, jakby miękkie jedwabne sukno, które zdaje się otaczać odbiorcę luksusowym pięknem. Uwodzący efekt głębokiego matu – urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom frontów AVELLINO niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Fronty z kolekcji kuchennej AVELLINO charakteryzuja się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomiernie rozproszone. Anti-fingerprint – w celu poprawy estetyki i zapewnieniu łatwości utrzymania produktu w czystości, kolekcja frontów AVELLINO charakteryzuje się technologią, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.

 • bonnbonn

  BONN

  Program BONN to fronty o niespotykanej charakterystyce struktury głębokiego matu, oraz nowoczesnych kolorów będących w obecnie obowiązującym trendzie. Aksamitne w dotyku – zmysły rejestrują ciepły, niezwykle przyjemny w odbiorze materiał, jakby miękkie jedwabne sukno, które zdaje się otaczać odbiorcę luksusowym pięknem. Uwodzący efekt głębokiego matu – urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom frontów BONN niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Fronty z kolekcji kuchennej BONN charakteryzuja się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomiernie rozproszone. Anti-fingerprint – w celu poprawy estetyki i zapewnieniu łatwości utrzymania produktu w czystości, kolekcja frontów BONN charakteryzuje się technologią, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.

 • vianocarrini

  CARRINI

  Program CARRINI to propozycja kuchni z frontami akrylowymi połyskowymi. Fronty akrylowe są bardzo sztywne, i odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo są produktem ekologicznym, zawierającym jony srebra które wykazują działania antybakteryjne. Fronty akrylowe posiadają głębię połysku czyli dają tak zwany efekt szkła. Program CARRINI to kuchnia niezwykle efektywna, podkreślająca styl i charakter wnętrza. Dodatkowo możemy podkreślić i nadać indywidualny look swojej kuchni wybierając uchwyty opcjonalne z naszej oferty.

 • essenessen

  ESSEN

  Program ESSEN to propozycja kuchni z frontami akrylowymi. Fronty akrylowymi są bardzo sztywne, i odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo są produktem ekologicznym, zawierającym jony srebra które wykazują działania antybakteryjne. Fronty akrylowymi posiadają głębię połysku czyli dają tak zwany efekt szkła. Program ESSEN to kuchnia niezwykle efektywna, podkreślająca styl i charakter wnętrza. Dodatkowo możemy podkreślić i nadać indywidualny look swojej kuchni wybierając uchwyty opcjonalne z naszej oferty.

 • veldenvelden

  VELDEN

  Program VELDEN to fronty o niespotykanej charakterystyce struktury głębokiego matu, oraz nowoczesnych kolorów będących w obecnie obowiązującym trendzie. Aksamitne w dotyku – zmysły rejestrują ciepły, niezwykle przyjemny w odbiorze materiał, jakby miękkie jedwabne sukno, które zdaje się otaczać odbiorcę luksusowym pięknem. Uwodzący efekt głębokiego matu – urzekające i jedwabiste wykończenie, nadaje powierzchniom frontów VELDEN niespotykaną dotąd ultramatową głębię. Fronty z kolekcji kuchennej VELDEN charakteryzują się bardzo niskim kątem odbicia światła, co sprawia, że będzie ono w pomieszczeniu bardziej miękkie i równomiernie rozproszone. Anti-fingerprint – w celu poprawy estetyki i zapewnieniu łatwości utrzymania produktu w czystości, kolekcja frontów VELDEN charakteryzuje się technologią, która ogranicza pozostawanie odcisków palców na powierzchni.