EXTOM MEBLE, KAZIMIERZOWO 6D, 82-300 Elbląg, tel. +48 55 235 10 95, tel 55 555 01 04 (sklep)

Dlaczego My

Dlaczego My? Dlaczego warto zainteresować się meblami firmy EXTOM. To proste...
 

1. Jakość i odpowiedzialność

 
Wszystkie nasze meble tworzone są z zachowaniem wszelkich norm technicznych. Wykonane są  z wysokiej jakości płyty laminowanej. Jest ona odporna na warunki (temperatura i wilgotność) i uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne technologie użyte w procesie produkcji gwarantują bardzo dużą dokładność, a stosowane normy kontroli wykluczają sprzedaż mebli z widocznymi i ukrytymi wadami. Stosowane akcesoria pochodzą od renomowanych firm, które również uznają zasady jakości i odpowiedzialności.
 

2. Zawsze atrakcyjna cena

 
Czy coś może być dobre i tanie? Dobre jest zawsze kwestią jakości i designu, a tanie jest zawsze kwestią zasobności portfela klienta. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas produkty są przystępne cenowo. Potwierdzają to nasi odbiorcy i klienci decydujący się zakupić nasze meble. Wysoka jakość w przystępnej cenie. Proste!
 

3. Funkcjonalnie i wygodnie

 
Projektując nasze meble zawsze staramy wcielić się w użytkownika produktu. Jeśli przeszkadza to nam samym – innym z pewnością też będzie. Kontrola wykonania, designu i pomysłu eliminuje rozwiązania niepraktyczne. W naszych meblach spotkają zatem Państwo rozwiązania sprawdzone, jak i nowoczesne - zawsze jednak wygodne i funkcjonalne.
 

4. Design, wygląd i pomysł

 
Czy można przełamać stereotypy i namówić klienta do nowych rozwiązań. Uważamy, że tak. Śledzimy światowe trendy w doborze wzorów i kolorystyki. Słuchamy naszych odbiorców i klientów. Nie ma przypadków. Wszystko jest dokładnie przemyślane i opiniowane. Tworzenie mebli po prostu ładnych, bardzo nam się podoba.
 

5. Doświadczenie

 
Doświadczenie i nasze pomysły to główny powód naszego sukcesu. Nie pozostawiliśmy nic przypadkowi. Prawie 20 lat produkujemy meble wysokiej jakości. Wiedza, nauka, pomysły – ciągłe wymaganie od siebie więcej.
 

6. Odpowiedzialna i kreatywna kadra

 
Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. To oni swoim ciągłym zaangażowaniem i kreatywnością motywują nas do zmian i rozwoju. Cieszymy się z każdego sukcesu, razem odpowiadamy za niepowodzenia. Takie podejście doceniają nasi kontrahenci i odbiorcy.
 

7. Środowisko – tu żyjemy

 
Nasza firma podczas produkcji mebli wykorzystuje również rozwiązania ekologiczne. Tego oczekujemy również od naszych dostawców materiałów i akcesoriów. Chcąc żyć w zgodzie z naturą, należy szanować ją na co dzień. Kontrola technologi, używane środki, dbałość o utylizację odpadów produkcyjnych = dbanie o siebie, nas i środowisko.