EXTOM MEBLE, KAZIMIERZOWO 6D, 82-300 Elbląg, tel. +48 55 235 10 95, tel 55 555 01 04 (sklep)

Kontakt

Jeśli zawartość naszej strony internetowej przekonała Państwa do współpracy - prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Pierwszy kontakt może być pierwszym krokiem do owocnej współpracy - zapraszamy!
 

EXTOM Meble Jacek Tomaszewski

Kazimierzowo 6D, 82-300 Elbląg
tel. +48 55 235 10 95
tel. +48 55 236 00 17
sprzedaż hurtowa: e-mail: extom@extom.com.pl

SPRZEDAŻ DETALICZNA - GALERIA MEBLI

Godziny otwarcia poniedziałek - piątek 10:00 - 18:30, w soboty 10:00 - 14:00
 
tel. 55 555 01 04
sprzedaż detaliczna (sklep): e-mail: galeria@extomgaleria.pl

SZEF DZIAŁU HANDLOWEGO

Agnieszka Tomaszewska             a.tomaszewska@extom.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Renata Babiec               renata.babiec@extom.com.pl  
Edyta Dąbrowska edyta.dabrowska@extom.com.pl  
Ewa Guss                         e.guss@extom.com.pl  
Joanna Puczko joanna.puczko@extom.com.pl  
Anna Suchocka anna.suchocka@extom.com.pl  
Monika Szalko monika.szalko@extom.com.pl  

MANAGER DS. ROZWOJU

Piotr Wyszyński          p.wyszynski@extom.com.pl  

ROZWÓJ I WDROŻENIA

Artur Matłach               artur.matlach@extom.com.pl  

KOORDYNATOR DZIAŁU ZAKUPÓW

Jacek Tyburski        j.tyburski@extom.com.pl  

KOORDYNATOR DZIAŁU REKLAMACJI

Tomasz Jarmal                                reklamacje@extom.com.pl +48 512 967 712

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Małgorzata Chybowska m.chybowska@extom.com.pl  
Marta Jedynowicz m.jedynowicz@extom.com.pl  
Hanna Kowalska hanna.kowalska@extom.com.pl  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16.

Jeśli chcą Państwo zadać nam szybko pytanie, prosimy o wypełnienie poniższsego formularza.
Należy wypełnić wszystkie pola.


Zadaj nam pytanie

wpisz wynik
4
+
6
+
1
=