EXTOM MEBLE Jacek Tomaszewski, KAZIMIERZOWO 6D, 82-300 Elbląg, tel. +48 55 235 10 95, tel 55 555 01 04 (sklep)

Kontakt

Jeśli zawartość naszej strony internetowej przekonała Państwa do współpracy - prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Pierwszy kontakt może być pierwszym krokiem do owocnej współpracy - zapraszamy!
 

EXTOM Meble Jacek Tomaszewski

Kazimierzowo 6D, 82-300 Elbląg
tel. +48 55 235 10 95, e-mail: extom@extom.com.pl
tel. +48 55 236 00 17

SPRZEDAŻ DETALICZNA - GALERIA MEBLI

Godziny otwarcia poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00, w soboty 10:00 - 14:00, e-mail: galeria@extomgaleria.pl

tel. 55 555 01 04


DZIAŁ HANDLOWY

Renata Babiec

renata.babiec@extom.com.pl

wew. 126

Artur Matłach

artur.matlach@extom.com.pl

wew. 127

Anna Suchocka

anna.suchocka@extom.com.pl

wew. 128

Ewa Guss

e.guss@extom.com.pl

wew. 123

Edyta Dąbrowska

edyta.dabrowska@extom.com.pl

wew. 122


SZEF DZIAŁU SPRZEDAŻY

Agnieszka Tomaszewska

a.tomaszewska@extom.com.pl

wew. 125


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Marta Jedynowicz

marta.jedynowicz@extom.com.pl

wew. 121

Hanna Kowalska

hanna.kowalska@extom.com.pl

wew. 121

Małgorzata Chybowska

m.chybowska@extom.com.pl

wew. 124


DZIAŁ REKLAMACJI

Tomasz Jarmal

reklamacje@extom.com.pl

+48 512 967 712

wew. 105


MANAGER DS. ROZWOJU

Piotr Wyszyński

p.wyszynski@extom.com.pl

wew. 124


MANAGER DS. ROZWOJU

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

w soboty 10:00 - 14:00

galeria@extomgaleria.pl

55 555 01 04


Serdecznie zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16.

Jeśli chcą Państwo zadać nam szybko pytanie, prosimy o wypełnienie poniższsego formularza.
Należy wypełnić wszystkie pola.


Zadaj nam pytanie

wpisz wynik
3
+
6
+
4
=