EXTOM MEBLE, KAZIMIERZOWO 6D, 82-300 Elbląg, tel. +48 55 235 10 95, tel 55 555 01 04 (sklep)

O firmie

 

Firma EXTOM MEBLE powstała w 1996 roku. Od tamtego czasu nieustannie realizowany jest plan rozwoju produkcji i dystrybucji mebli, podnoszenia standardów branży i jakości obsługi. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów dla naszych klientów na terenie w kraju i całej Europie.

 

Głównymi narzędziami użytymi do osiągnięcia celu są: odpowiednio dobrany produkt, wysoka jakość obsługi kontrahentów, szybka i rzetelna informacja, korzystne rozwiązania logistyczne.

 

Naszym głównym produktem są modułowe meble kuchenne z wysokiej jakości materiałów takich jak: lakiery, akryle, folie PCV, laminaty.

 

Meble oferowane przez Firmę „EXTOM", to meble do samodzielnego montażu w opakowaniach spełniających najbardziej rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa.

 

Po ponad dwudziestu latach istnienia możemy z dumą stwierdzić, że klienci którzy z nami współpracują są bardzo zadowoleni z szerokiej oferty oraz kompetencji pracowników, a co za tym idzie szybkiej, sprawnej i przyjemnej obsługi. Bardzo ważnym atutem Firmy EXTOM MEBLE  jest elastyczność we współpracy zarówno ze stałymi kontrahentami, jak i firmami, które tę współpracę chcą nawiązać.

 

Od lat nasi stali klienci mogą liczyć na uznanie, zrozumienie oraz chęć do rozmów, które mają na celu udoskonalenie współpracy.

 

Poznaj naszą ofertę i to, co wnosimy do meblarstwa.