EXTOM MEBLE, KAZIMIERZOWO 6D, 82-300 Elbląg, tel. +48 55 235 10 95, tel 55 555 01 04 (sklep)

O firmie

Firma EXTOM została założona w 1996 roku. Od tego czasu nieustannie realizowany jest plan rozwoju form dystrybucji mebli, podnoszenia kultury handlu i jakości obsługi. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie sieci sprzedaży dla naszych produktów na terenie  w kraju i całej Europie. Głównymi narzędziami użytymi do osiągnięcia celu są: odpowiednio dobrany produkt, wysoka jakość obsługi kontrahentów, szybka i rzetelna informacja, korzystne rozwiązania logistyczne.

W naszej ofercie znajdują się meble wyprodukowane w fabrykach marki Meble WÓJCIK. Są to systemowe meble pokojowe, regały pokojowe, systemowe meble do pokoju dziecięcego, meble do sypialni, meble do przedpokoju, komody, szafy oraz nowoczesne systemowe meble kuchenne.  W celu wzbogacenia naszej oferty i tym samym zaspokojenia potrzeb naszych stałych i nowych odbiorców współpracujemy z projektantami w celu ciągłego rozszerzania oferty według własnych projektów. Meble oferowane przez Firmę „EXTOM", to meble do samodzielnego montażu w opakowaniach spełniających najbardziej rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa.

Po prawie piętnastu latach istnienia możemy z dumą stwierdzić, że klienci, którzy z nami współpracują są bardzo zadowoleni z szerokiej oferty oraz kompetencji pracowników Naszej Firmy, a co za tym idzie szybkiej, sprawnej i przyjemnej obsługi. Bardzo ważnym atutem Firmy „EXTOM" jest elastyczność we współpracy zarówno ze stałymi kontrahentami, jak i firmami, które tę współpracę chcą nawiązać. Jesteśmy otwarci na propozycje, sugestie oraz na zastrzeżenia dotyczące wszelkich form naszej działalności. Od lat nasi stali klienci mogą liczyć na uznanie, zrozumienie oraz chęć do rozmów, które mają na celu udoskonalenie współpracy.